jste zde: úvodní » Podlahy


Podlahy

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou synonymem nejvyššího komfortu bydlení. Jsou jednou z nejkrásnějších a zároveň nejpraktičtějších podlah. Z dřevěných podlah vyzařuje teplo a přispívají k útulnosti obytného prostoru. V posledních letech podlahy z pravého dřeva získaly opět velké množství příznivců. Dřevěné podlahy tak vytváří z každé podlahy jedinečný unikát. Jejich použití je velmi široké a používají se nejen v domácnostech, ale i v restauracích, reprezentativních prostorech a tělocvičnách.

»více detailů

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy

Nejvýznamnější výhodou laminátové plovoucí podlahy je její akustická izolace, která zabraňuje přenosu hluku z místnosti do ostatních částí domu. Mezi další výhody laminátové plovoucí podlahy patří zejména rychlost montáže a čistota při pokládce. Dále menší nároky na pevnost podkladu, zdravotní nezávadnost, jednoduchá údržba a v neposlední řadě i snadná demontáž a cena.

»více detailů

Přírodní linoleum

Přírodní linoleum

Přírodní linoleum patří k velmi žádaným podlahovinám a to nejen z důvodů ekologických, ale má i mnohé další významné vlastnosti:   jde o přírodní materiál antibakteriální, antialergický, antistatický, je stabilní, voděodolný, otěruvzdorný.

»více detailů

Korkové podlahy

Korkové podlahy

V interiérech jsou korkové výrobky oblíbené díky skvělým vlastnostem. Korkové plovoucí podlahy i korkové lepené dlaždice pomohou skvěle zateplit váš byt. Neocenitelnou vlastností korkové podlahy je i její pružnost, tvarová stálost, snadná údržba i CENA.

»více detailů

PVC podlahy

PVC podlahy

PVC podlahové krytiny jsou odolné, hygienické, nenáročné na údržbu, příjemné na chůzi, mají dobré tepelně-izolační a zvukově-izolační vlastnosti a dnes už jsou i krásné.

»více detailů

Kontakt

Jaroslav Vožech
Třešňová 22
312 00 Plzeň - Doubravka

tel: 377 267 271
mob. 603 460 264
e-mail: vozech@volny.cz

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Obchodní partneři:

Parketcentrum

Supellex

© Všechna práva vyhrazena Colorparket - podlahy Plzeň